Spotkanie - 40 lat KIHAM

DRUHNY I DRUHOWIE

 

Nie wiem czy pamiętacie, ale w tym roku przypada 40 rocznica powołania Rady Porozumienia Kręgów Instruktorów Harcerskich im. Andrzeja Małkowskiego i z tej okazji Rada Fundacji Harcerstwa Drugiego Stulecia zaprasza członków KIHAM, Ruchu i przyjaciół na rocznicową zbiórkę w dniach 24-25 października 2020 roku w Gdyni.

 

Zaplanowaliśmy poza rozmowami z dawno nie widzianymi osobami, spotkanie powitalne na statku „Dar Pomorza”, grę z aktualnymi instruktorami harcerskimi, koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego i wiele innych zajęć.

 

Niestety do normalnych trudności w uczestnictwie w tego typu wydarzeniach doszedł jeszcze wirus COVID-19. Niestabilna sytuacja pandemiczna i prognozy o wzroście zachorowań jesienią wymagają od nas wszystkich rozwagi. Aby podjąć właściwe decyzje chcielibyśmy uzyskać od Was informacje wstępne oparte o dzisiejszy stan wiedzy i sytuację.

 

DLATEGO PROSZĘ DO 6.09.2020 O ODPOWIEDŹ „tak” lub „nie” NA PONIŻSZE PYTANIA (odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy: 40lat-2020@fhds  wraz ze swoimi danymi kontaktowymi):

 

  1. Czy planujesz przyjazd na zbiórkę?
  2. Czy chcesz skorzystać z przygotowywanego noclegu?
  3. Jeżeli nie przyjedziesz, to czy chcesz skorzystać z transmisji online z wydarzeń podczas zbiórki?

 

POINFORMUJ INNYCH ZAINTERESOWANYCH O PLANOWANYM TERMINIE ZBIÓRKI I POPROŚ ICH O ODPOWIEDŹ NA POWYŻSZE PYTANIA.

 

POINFORMUJ NAS O OSOBACH, KTÓRE ODESZŁY NA WIECZNĄ WARTĘ - w ich intencji odbędzie się w niedzielę Msza Święta. 

 

 

Nasza Zbiórka odbędzie się, ale jej szczegółowy program i zakres zależy od ilości osób, które przyjadą. Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania podejmiemy konkretne decyzje, a ustalenia prześlemy w  późniejszym terminie zainteresowanym osobom na adresy przesłane wraz z odpowiedziami. 

 

CZUWAJ!

 

Bogusia Pasieka-Butkiewicz