Biuletyn nr 9 - 22.02.2014

  1. 12.02.2014 minęło 25 lat od powstania ZHR. Rocznicowe obchody rozpoczęła mszą dziękczynną w kościele św. Andrzeja przy ul. Chłodnej w Warszawie a dziś, 22.02.2014 r., odbywa się spotkanie Członków Założycieli ZHR i instruktorów ZHR. Planowane jest kolejne spotkanie i konferencja historyczna - więcej szczegółów Instruktorkom i instruktorom, harcerkom i harcerzom z ZHR życzymy owocowania w służbie, braterstwie i pracy nad sobą.
  2. W dniach 22.i 29 marca 2014 organizujemy we współpracy z Domem Spotkań z Historią i ZHR oraz komendą Rajdu ZHP Arsenał dwa spotkania poświęcone "Kamieniom na szaniec" - książce i filmom o niej. O szczegółach będziemy informować na stronie Fundacji i na Facebooku. Rada Fundacji Harcerstwa Drugiego Stulecia zajęła stanowisko wobec najnowszej próby ekranizacji książki Aleksandra Kamińskiego.
  3. Ruszyła II edycja Konkursu kształceniowego Skole 2014, którego celem jest wspieranie najlepszych form kształcenia drużynowych oraz tworzenie warunków do wymiany doświadczeń kształceniowych pomiędzy środowiskami harcerskimi. Czas na nadsyłanie listów intencyjnych mija dziś o godzinie 24.00.
  4. W dniu 22 marca 2014 odbędzie się konferencja nt. finansowania organizacji pożytku publicznego organizowana przez warszawską Szkołę Główną Handlową i naszą Fundację przy współudziale czterech największych organizacji harcerskich. Szczegółowe informacje wkrótce na stronie www Fundacji i na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Zapraszamy na stronę Fundacji i nasz profil na Facebooku
Czuwaj
Redakcja biuletynu