Biuletyn nr 25 - 22.12.2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku składamy Wam serdeczne życzenia.
 
Poza tym najważniejszym wydarzeniem ostatnich 2 miesięcy niewątpliwie była 35 rocznica powstania Kręgów Instruktorów Harcerskich im. Andrzeja Małkowskiego. Z tej okazji odbyło się 5.12.2015 r. spotkanie członków i przyjaciół KIHAM, w którym uczestniczyli również przedstawiciele Fundacji. Krótką fotorelację ze spotkania możecie obejrzeć na naszej stronie internetowej.
 
My ze swej strony chcielibyśmy dołożyć swoją cegiełkę do zachowania pamięci o ludziach, którzy tworzyli Kręgi. Na początek podjęliśmy próbę odtworzenia listy instruktorów KIHAM w Warszawie. Bardzo byśmy chcieli odtworzyć listy z innych regionów, ale bez Waszej pomocy nam się to nie uda. Dlatego mamy do Was gorąca prośbę: jeśli pamiętacie nazwiska osób, które na Waszym terenie działały w KIHAM, prześlijcie je nam na adres administrator@harcerstwo2stulecia.pl. Bardzo nam się przydadzą również zdjęcia tych osób, najlepiej "z epoki" ale niekoniecznie.
 
Niestety, w ostatnim czasie pożegnaliśmy też dwóch ważnych instruktorów KIHAM: dh Ryszarda Wcisło  oraz dh Piotra Wilka
 
Poza tym w ostatnim czasie wydarzyło się:
 
1. udostępniliśmy zapis filmowy debaty "Harcerstwo - 100 letnia tradycja we współczesnej szkole i społeczności lokalnej"
 
 
CZUWAJ!
redakcja biuletynu