Biuletyn nr 22 - 23.07.2015

Urlopy urlopami, wakacje wakacjami a w Fundacji cały czas coś się dzieje:

 
  • 1 lipca 2015 w Belwederze odbyło się spotkanie Rady Honorowej Fundacji, w czasie którego serdecznie podziękowaliśmy Pani Prezydentowej Annie Komorowskiej za dotychczasową współpracę. Omówiliśmy też plany współpracy Rady z Zarządem na przyszłość.

  • W maju 2015 włączyliśmy się w obchody 100lecia Szczepu 22 WATRA będące jednocześnie obchodami 100lecia harcerstwa na Grochowie. 6 października 2015 r. pod patronatem Fundacji  odbędzie się konferencja "Harcerstwo - 100 letnia tradycja we współczesnej szkole i społeczności lokalnej"

  • Kontynuujemy promowanie ciekawych inicjatyw zgodnych z celami wychowawczymi i metodyką harcerską - w tym roku są to:
  • W dalszym ciągu wspieramy akcję pomocy dla sierocińca sióstr urszulanek w Mweka (Tanzania) udostępniając fundacyjne konto pomocowe dla zbiórki funduszy na podręczniki. Już niewiele brakuje żeby każde dziecko w sierocińcu miało swój komplet podręczników szkolnych.

powstanie warszawskie
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tradycyjnie spotykamy się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach oraz na Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli. Jak co roku władze miasta, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz środowiska lokalne organizują szereg imprez rocznicowych, które będą się odbywały od 24.07 do 2.10.2015.
 
CZUWAJ!
 
Redakcja biuletynu