35lecie KIHAM

Szanowni, Drodzy, Kochani Członkowie, Przyjaciele, Wychowankowie Kręgów Instruktorów Harcerskich im. Andrzeja Małkowskiego!

Właśnie mija 35 lat od rozpoczęcia ważnego dla nas etapu życia – początku działania Kręgów Instruktorów Harcerskich im. Andrzeja Małkowskiego.
Z tej okazji, aby zobaczyć się po latach i przypomnieć sobie i swoim bliskim, ale także dzisiejszym instruktorkom i instruktorom harcerskim nadal aktualne przesłanie Kręgów, proponujemy Wam spotkanie.
Chcemy je zorganizować w sobotę 5 grudnia w Warszawie o godz. 11:00–16:00 i poprzedzić Mszą św. o godz. 9:30.

Jak to często w czasach KIHAM-owych bywało, dokładne miejsce spotkania pozostaje na razie niespodzianką. Informacje o nim przekażemy Wam później.
Na razie prosimy Was o zarezerwowanie czasu w sobotę 5 grudnia i powiadomienie tych wszystkich, do których niestety nie mamy adresów i nasza informacja nie dotarła.

Prosimy też, abyście swój zamiar przyjazdu oraz adresy mailowe lub tylko nazwiska osób, których brak na naszej liście przesłali do 8 listopada na adres 35kiham@harcerstwo2stulecia.pl co pozwoli nam na sprawniejsze przygotowanie spotkania.

Czuwaj!

Stanisław Czopowicz (b. Przewodniczący KIHAM)
Bogusława Pasieka-Butkiewicz (KIHAM Bydgoszcz)
Jan Pastwa (KIHAM Trójmiasto)